POZNAJ POZOSTAŁE CZASOPISMA V
pzwl_small
BIEŻĄCY NUMER
Baby Junior & Twój Junior 2/2018
ISSN: 2450-2626

Konkurs „Moje spotkanie ze Świętym Mikołajem”

Santa with Gift Bag on Christmas Bike

Święty Mikołaj to niezwykle tajemnicza osobistość. Piszemy do niego listy, a on hojną ręką spełnia nasze życzenia. Ma fantazję – czasem chowa prezenty w butach, czasem pod poduszką, oczywiście zostawia je także pod choinką. Do niektórych przychodzi osobiście, innych odwiedza tak dyskretnie, że nawet się nie spostrzegą, a prezenty już są!

Jeśli postać Świętego Mikołaja fascynuje Twojego Juniora tak samo, jak Ciebie w dzieciństwie, zaproś go do udziału w konkursie plastycznym. Możecie wygrać fantastyczne nagrody – mądre i ciekawe gry, które uprzyjemnią Wam zimowe wieczory i pozwolą wspólnie spędzić czas.

Zasady są proste – Junior rysuje swoje spotkanie ze Świętym Mikołajem, a rodzic przesyła gotowy rysunek (lub jego zdjęcie) do redakcji. Rysunek powinien być podpisany imieniem dziecka, należy też podać jego wiek – mamy bowiem nagrody dla różnych grup wiekowych.

Rysunek może przedstawiać faktyczne spotkanie ze Świętym Mikołajem (np. w domu czy przedszkolu) lub jego wyobrażenie. Być może nasz Junior marzy o odwiedzeniu Mikołaja w jego rezydencji, o przejażdżce saniami zaprzężonymi w renifery, a może chce podejrzeć go, jak wślizguje się przez komin? Zapraszamy do zabawy.

Najlepsze prace nagrodzimy fantastycznymi grami ufundowanymi przez markę Alexander. Do wygrania m.in. „Gorący Ziemniak”, „Mały Konstruktor Hulk”, „E-Motionz”, „Nie Śmiej Się Junior”, a dla maluszków Puzzle Wzory i Kolory Sówka Mądra Główka.

Regulamin Konkursu „Moje spotkanie ze Świętym Mikołajem” dostępny jest tu: regulamin konkursu Twój Junior2